محل تبلیغات شما

SAGINAW، MI - تریسیا قیصر ، مالک Kaiser Dress & Co. در Saginaw ، مدتها آرزو داشت که تجارت شخصی خود را افتتاح کند.

وی فروش لباس نه را از طریق یک شرکت بازاریابی چند سطح و میزبانی فروشگاه های پاپ آپ در محل کار یکی از دوستان خود در آخر هفته ها آغاز کرد. او به عنوان یک مادر سه خانگی در خانه ، انعطاف پذیری فروش مستقیم را دوست داشت ، اما می دانست که در نهایت می خواهد تجارت خود را گسترش دهد و آن را از آن خودش کند.

قیصر گفت: "من همیشه می خواستم فروشگاه خود را داشته باشم و فروش لباس نه" به نوعی چشمم را به چقدر جذاب بودن مد باز می کند. همیشه چیزی جدید ، مرسوم ، مد روز وجود دارد و من آن را دوست دارم. "

قیصر تابستان سال گذشته ویترین فروشگاه خود را در خیابان خلیج 1313 ، نزدیک تقاطع خیابان های خلیج و دادگاه افتتاح کرد. این ساختمان که سابقاً میخانه آتش نشانی Nines بود ، برای چندین سال خالی بود. قیصر در جستجوی مکان مناسب بود ، در مورد ساختمان مجاور رستوران Fuzzy’s اطلاعاتی شنید و همه چیز در جای خود قرار گرفت.

کمپانی های معروف مد   

RALPH LAUREN ،

BURBERRY ،

HERMES

وی گفت: "ما احساس می کنیم که قرار بوده باشد." "پس از رفع قفل ، آن زمان است که ما قرارداد اجاره را امضا کردیم."

Kaiser Dress & Co. لباس نه "التقاطی" و "منحصر به فرد" را در اندازه های کوچک تا 3XL به علاوه غذاهای شیرین از فروشگاه Popcorn Shop و Candy Club ارائه می دهد.

قیصر گفت: "من سعی می کنم چیزی برای همه داشته باشم." "شلوار جین جودی بلو ، این یکی از بهترین فروشندگان من است. آنها کاملا راحت ترین جین شلواری هستند که شما تا به حال داشته اید. "

این بوتیک در میان چندین مشاغل کوچک محلی است که از زمان ابتلا به بیماری همه گیر افتتاح یا گسترش یافته اند. سایر محصولات شامل Delicious Sweets Bakeshop، Outer Grove Co.، Big O Burgers & Barbecue، Tia’s Soul، Happy Little Treats، and Doggy Bites Bakery. در این نزدیکی هست ، Katy’s Kards که در 1200 Court Street واقع شده و بیشتر به دلیل انتخاب کارت تبریک و بادکنک مهمانی شهرت دارد ، صاحبان جدید ، پیشنهادات و خدمات جدیدی از جمله خدمات برنامه ریزی مهمانی ، سفارش آنلاین ، وانت و تحویل بدون تماس دارد.

قیصر گفت که او دقیقاً نمی دانسته در سال اول تجارت خود چه انتظاری داشته باشد ، خصوصاً در هنگام شیوع بیماری همه گیر ، اما همه چیز برای شروع خوبی است.

"هنگامی که ما برای اولین بار افتتاح کردیم ، استقبال چشمگیری داشتیم ، واقعاً خوب کار کردیم. البته ، کریسمس ، همیشه برای ما زمان خوبی است ، می دانید ، مشاغل کوچک ، ". "سال جدید کمی آرامتر بوده است . اما ، صادقانه بگویم ، من از روند اوضاع بسیار خوشحالم."

برای  خرید

بلوز نه  و

شومیز نه ما در تماس  باشید

shikbeposh

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها