محل تبلیغات شما

در اواخر سال 2020 ، سه نفر از برترین آرایشگران شهر مد همه گیر ، سبک بی انتها و موارد بعدی صنعت پوشاک را ارزیابی می کنند
1 مارس 2021
کارکنان مجله
59.

عکس های CHRIS EDWARDS
کریستین نگاه 1 56

Kristin Main Look 1 58 2
Fashion's Calling

اولین گرایش مد که باید داشته باشید چیست؟ حدس بزن شلوار جین

اگر 5000 دلار برای خرید یک کالای در اختیار داشته باشید ، چه مبلغی خواهد بود؟ یک کیسه زین دیور در مشکی مات با بند شانه دوزی شده.

بزرگترین تصور غلط درباره سبک بودن؟ افراد تصور می كنند كه یك آرایشگر مردم را برای مراسم فرش قرمز و حضور در تلویزیون لباس می پوشاند. هرکسی که بخواهد در بالا بردن کمد لباس خود کمک کند می تواند یک سبک شخصی استخدام کند. این شبیه استخدام یک طراح داخلی است!

علاوه بر خرید شخصی و یک ظاهر طراحی شده برای رویدادهای خاص ، شما همچنین ویرایش های کمد را ارائه می دهید. منحصر به فردترین موردی که از ویرایش کمد دیده اید کدام است؟ به نظر می رسد هر مشتری چیزی دور از گوشه کمد خود را با ارزش احساسی جمع کرده است که هرگز از آن جدا نخواهد شد - لباس مجلسی ، لباس عروس ، کت راسو مادربزرگ . من دوست دارم در مورد این میراث و خاطرات خانوادگی بشنوم.

رنگ امضا یا لوازم جانبی شما چیست؟ چاپ

شما مالک چند جفت از این کفشه هستید؟ مطمئن نیستم؛ شاید 50 جفت؟ من احتمالاً فقط 10٪ می پوشم.

کدام یک از روندهایی است که امیدوارید دیگر نبینید؟ لباس های ورزشی مخملی و شلوار جین کم ارتفاع!

شما در حال حرکت هستید و فقط می توانید دو مورد را از کمد

لباس خود بیاورید. چه چیزی را انتخاب می کنید؟ کلاه من و نیک فوکت و جواهرات مجموعه من.
54. کریستین لوک

Monse Plaid Wrap Top ، 1590 دلار ، Coplon’s ، 704-643-1113؛

شلوار مشکی ردیف ، 995 دلار ؛ کیف چرمی Saint Laurent Small Sac De Jour ، 2890 دلار ، نیمان مار ؛ پمپ پاشنه منحنی فی نقره ای نیکلاس کرکوود 750 دلار ، بتی لین سانفرانسیسکو ؛ جواهرات مجموعه Jen ، (قیمت در صورت درخواست آرایشگر)
کریستین لوک 4 55 2

لباس چاپی هافمن کپنهاگ ریکا ، 540 دلار ؛ مارک بسته Ezra Blazer ، 535 دلار ، Five One Five ، 704-488-5725؛ Veronica Beard Shae Metallic Silver Strappy پاشنه پا ، 495 دلار ، Vermillion ، Vermillionstyle.com ؛ کیسه نوار بتگا ونتا اسطوخودوس و نقره ای ، 2990 دلار ، به جلو ، Fwrd.com ؛ جواهرات مجموعه Jen ، (قیمت در صورت درخواست آرایشگر)
مد به جلو

صنعت چه چیزی را در مورد مد در طول همه گیر آموخته است؟ به نظر می رسد افراد تمایل چندانی به خرج كردن لباس برای لباس های قبلی ندارند. تمرکز بیشتری بر خرید اقلام ضروری مورد نیاز برای زنده ماندن در طی همه گیری وجود داشته است. بنابراین بسیاری از مشاغل تحت تأثیر منفی قرار گرفته اند ، از جمله مشاغل من ، زیرا مد به یک فکر بعدی تبدیل شده است.

روندهای سال 2021: چه چیزهایی ، چه چیزهایی وجود دارد؟ مد پایدار در است ، زباله های محیطی از بین می روند. ایده "کمتر بیشتر است" برای همه مارک های مسئولی که به جنبه های زیست محیطی و اقتصادی-اجتماعی توجه می کنند مهم است.

کدام روشی است که در سال 2021 در کمد لباس خود وارد خواهید کرد؟ کیف جدیدی با بند گیتار جالب در لیست خواسته های من است.

اینفلوئنسر مد که در سال 2021 تماشا می کنید کیست؟ اولیویا پالرمو.

سبک بی انتها: برای ساخت کمد لباس کپسول خود پنج اصل را نام ببرید. یک بلیزر عالی اسب کار در تمام فصول ؛

شلوار جین پریشان و آرام؛ یک ژاکت ترمه برای لایه بندی ؛ یک بلوز آستین پف دار ، چاپی یا ساده ؛ و کفش (فقط یکی را نمی توان انتخاب کرد!): پمپ های عالی ، کفش های متنوع ، کفش های کتانی جالب ، یک سرسره عالی و قاطر

برای  خرید

بلوز نه  با ما در تماس  باشید

shikbeposh

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها